5 Mart 2013 Salı

İZLEYİCİ SAYIMI ARTTIRMAM GEREK!


Blogumu ziyaret eden sevgili dostlar, öncelikle çok çok teşekkür ediyorum. Sizlerle güzellikleri paylaşmak ve takdir edilmek çok keyifli..."Görüntülenme sayım" bu kadar kısa süre ve çiçek tasarımı gibi Türkiye'de bilinirliliği az spesifik bir konuda yayın yapıyor olmama rağmen oldukça yüksek, ancak "izleyici sayım" halen bana göre az! Bir kısmınız üyesiniz, ama halen ziyaretçim olup da üye olmayanlarınız var :(  Mart ayı sonuna kadar "100 izleyici" hedefim var! Bu hedefimi tutturmama yardımcı olursanız çok sevinirim. Lütfen sadece tıklayıp geçmeyin, "İZLEYİCİM DE OLUN"!

Daha nice güzellikleri paylaşmak dileğiyle... 

Bloga üye olmak için daha önce de verdiğim ipuçlarına göz atmak isterseniz:


Bloguma izleyici olmak isteyen "teknoloji özürlü" sevgili arkadaşlarım için "süper teknolojik" bir blog sahibi (!) olarak bir açıklama yapma gereği duydum :) Bildiğim kadarıyla öncelikle "gmail" veya "yahoo" mail adresiniz olması gerekiyor. Yoksa webden anında alabiliyorsunuz. Sonra:

1. Blogun sağ tarafındaki İZLEYİCİLER yazısının altında "Bu siteye katılın" yazısına tıklıyorsunuz.
2. "gmail"iniz varsa "google" üzerine; "yahoo"nuz varsa "yahoo" üzerine tıklıyorsunuz.
3. gmail için (sadece bunu biliyorum :( ama muhtemelen yahoo için de benzerdir) "oturum aç" şeklinde gelen sayfadan e-mail adresiniz ve şifrenizi girip "oturum aç"a tıklıyorsunuz.
4. "Bu blogu izle" diye bir sayfa geliyor. "izle"yi tıklayıp "izleyici" olabiliyorsunuz.

İzleyici olursanız blogda yapılan değişiklikler, yeni yayınlar, vb. bilgiler mail adresinize gönderiliyor.

Benden bu kadar :) Bu bilgiler yeterli gelmediyse, beni ararsanız telefonda canlı canlı "izleyici" olmanıza yardımcı oluyorum ya da "süper teknolojik" olduğumdan olamıyorum :( Aslında en sağlıklısı şu: etrafınızda sizden "yaşça küçük", ama "teknoloji bilgisi büyük" bu çağın gençlerine ve çocuklarına soruyorsunuz. Onlar anında yapıveriyorlar :)

Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim...

Hiç yorum yok: